Haur Hezkuntza

Taldea Tutorea Laguntzailea
2 urte A Iratxe Unzueta Bego Ortuondo - Tatiana Royuela
2 urte B Nerea Orbe Bego Ortuondo - Tatiana Royuela
2 urte D Maialen Unibaso Bego Ortuondo - Tatiana Royuela
2 urte E Nerea Rementeria Aitziber Iturbe
2 urte F Alazne Gómes de Segura Aitziber Iturbe
3 urte A Oihane Goiaga
3 urte B Irantzu Gorostizaga/Juana Ordozgoiti
3 urte D Lander Beato
3 urte E Mireia Iturri
4 urte A Gorka Expósito
4 urte B Nerea Peña
4 urte D Itxaso Ortuzar
4 urte E Ane Soldevilla
5 urte A Irantzu Serna
5 urte B Jon Crespo
5 urte D Aimar Cid
5 urte E Marta Gómez
Logopedia eta Orientazioa Musika Inglelesa
Aritz Sánchez. Psikomotrizitatea: Ana Ortuondo. Mirari Arana Karmele Pereda
Beste Irakasleak

Lehen Hezkuntza

Taldea Tutorea
1A Ibon Ontoria
1B Bego Larruzea
1D Yolanda Goitia
1E Nerea Zugadi-Gurutze Ruiz de Escudero
2A Ianire Elorduy
2B Igone Goitia
2D Ane Goienetxe
2E Nora Muñoz
3A Alaitz Maidagan
3B Arrate Arana-Izaskun Atxa
3D Bego Aristondo
3E Ainhoa García
4A Ane Etxebarria
4B Itziar Etxanojauregi
4D Jon Ruiz
4E Lide Fernández
5A Maialen Martínez
5B Gorane Ruiz de Escudero
5D Peio Badillo
5E Leire Valenciano
6A Elena Lezama
6B Jokin Kamiruaga
6D Bego Bañuelos
6E Ixone Trigueros
Orientazioa eta Laguntza Beste Irakasleak
Sergio Fernández
Naroa San Millán
Irantzu Elejalde
Iñigo Azkueta
Aritz Sánchez
Irati Astobiza / Estibaliz Borrajo
María Gaztaka

DBH eta Batxilergoak

Taldea Tutorea
DBH 1A Laida Erdozaincyetchart
DBH 1B Naiara Agirre
DBH 1D Haize Etxeandia
DBH 1E Katrin Mugertza
DBH 2A Estibaliz Aiartzaguena
DBH 2B Garazi Hormaetxe
DBH 2D Anuska Bilbao
DBH 2E Iker Etxebarria
DBH 3A Enara Menoio
DBH 3B Juanjo Goti
DBH 3D Alaia Legarra
DBH 3E Juan Carlos Gutiérrez
DBH 4AB Nerea Latxiondo
DBH4DE Arantza Ayarza
BTX 1A Joseinaz Ortuzar
BTX 1B Pello Urreizti
BTX 1D Saroa Ibáñez-Deiene Carro
BTX1E Bea Justo-Ander Baraja
BTX 2A Alazne Parra
BTX 2B Nerea Berriozabal
BTX 2D Markel Lopategi
BTX 2E Mirian Ansotegi
Orientazioa eta Laguntza Beste Irakasleak
Sergio Fernández
Naiara Bolunburu
Julen Kortajarena
Joserra Benítez
Josu Uriarte
Isabel Larizgoitia
Itziar Otero
Emilio Mañas
Garbiñe Ibarra
Edelweis Fernández
Arantza Barrenetxea
Aritz Lucea
Anabel Etxebarria
Amaia Torrontegi
Ainoa Bastegieta
Ana Mari Gabika-Aldekoa
Ainara Elorduy
Iker Toledo