Haur Hezkuntza

Taldea Tutorea Laguntzailea
2 urte A Iratxe Unzueta Bego Ortuondo
2 urte B Nerea Orbe Aitziber Iturbe
2 urte D Irune Bilbao Tatiana Royuela
2 urte E Asier López
2 urte F Alazne Gómez de Segura
3 urte A Mireya Iturri
3 urte B Eider Gorostiaga
3 urte D Oihane Goioaga
3 urte E Lander Beato
4 urte A Itxaso Ortuzar
4 urte B Gorka Expósito
4 urte D Nerea Peña
4 urte E Ane Soldevilla
5 urte A Uxue Uriarte
5 urte B Marta Gómez
5 urte D Itziar Amézaga
5 urte E Aimar Cid
Logopedia eta Orientazioa Musika Inglelesa
Psikomotrizitatea: Ana Ortuondo. Lidia Apaolaza Karmele Pereda
Beste Irakasleak

Lehen Hezkuntza

Taldea Tutorea
1A IANIRE ELORDUI/ ENARE MUNIATEGI
1B HAIZEA RAMOS
1D IGONE GOITIA
1E ANE GOIENETXE
2A GURUTZE RUIZ DE ESCUDERO / SILVIA ROY
2B YOLANDA GOITIA
2D ANA LOPEZ
2E NORA MUÑOZ
3A MADDI MARTIN
3B JON RUIZ
3D MARIA GAZTAKA
3E LIDE FERNANDEZ
4A ALAITZ MAIDAGAN / ALMIKE HERRERO
4B AINHOA GARCIA
4D BEGOÑA ARISTONDO
4E XABIER FERNANDEZ
5A JOKIN KAMIRUAGA
5B ALAINE SOLABARRIETA
5D IXONE TRIGUEROS
5E ELENA LEZAMA
6A MAIALEN MARTINEZ
6B GORANE RUIZ DE ESCUDERO
6D LEIRE VALENCIANO
6E PEIO BADILLO
Orientazioa eta Laguntza Beste Irakasleak
Izaskun Atxa
Naroa San Millán
Iñigo Azkueta
Zuriñe Bilbao
Alaitz Maidagan
Estibaliz Borrajo
Silvia Roy
Zuriñe Ibarrondo
Amaia Gil
Haizea Cerrada

DBH eta Batxilergoak

Taldea Tutorea
DBH 1A ESTIBALIZ PEREZ
DBH 1B ALAZNE PARRA
DBH 1D GARAZI HORMAETXE
DBH 1E ANUSKA BILBAO
DBH 2A NAIARA BOLUNBURU
DBH 2B ENARA MENOYO/ARITZ LETONA
DBH 2D HAIZE ETXEANDIA
DBH 2E KATRIN MUGERTZA/CRISTINA MENDIGUREN
DBH 3A MIREN GARCÍA
DBH 3B JOKIN BERNAOLA
DBH 3D ARANTZA AYARZA
DBH 3E LEIRE GOROSTIDI
DBH 4A MARKEL LOPATEGI
DBH 4B JUANJO GOTI
DBH 4D ESTIBALIZ AIARTZAGUENA
DBH 4E SAROA IBAÑEZ
BTX 1A ALEX GOIKOETXEA
BTX 1B IRENE ZATÓN
BTX 1D BEATRIZ JUSTO
BTX 1E NEREA GOIRIGOLZARRI
BTX 2A JOSEINAZ ORTUZAR
BTX 2B ANABEL ETXEBARRIA
BTX 2D GARBIÑE IBARRA/ITZIAR OTERO
BTX 2E NEREA BERRIOZABAL/MIRIAN ANSOTEGI
Orientazioa eta Laguntza Beste Irakasleak
Sergio Fernández
Julen Kortajarena
Joserra Benítez
Isabel Larizgoitia
Emilio Mañas
Irati Urrutikoetxea
Edelweis Fernández
Marion Neron
Aritz Lucea
Ainoa Bastegieta
Ainara Elordui
Irati Mezquita
Juan Carlos Gutiérrez
Irati Aritzeta
Leire Gómez
Olatz Bilbao
Amaia Azpiain