Haur Hezkuntza

Taldea Tutorea Laguntzailea
2 urte A Alazne Gómez de Segura Asier López
2 urte B Nerea Orbe Bego Ortuondo
2 urte D Irune Bilbao Aitziber Iturbe
2 urte E Ainara Miguel Maitane López
2 urte F Iratxe Unzueta Begoña Martín
3 urte A Itxaso Ortuzar
3 urte B Gorka Expósito
3 urte D Nerea Peña
3 urte E Ane Soldevilla
4 urte A Uxue Uriarte
4 urte B Marta Gómez
4 urte D Itziar Amezaga
4 urte E Aimar Cid
5 urte A Oihane Goyoaga
5 urte B Juana Ordozgoiti
5 urte D Lander Beato
5 urte E Mireya Iturri
Logopedia eta Orientazioa Musika Inglelesa
Psikomotrizitatea: Ana Ortuondo. Mirari Arana Karmele Pereda
Beste Irakasleak

Lehen Hezkuntza

Taldea Tutorea
1A Gurutze Ruiz de Escudero
1B Yolanda Goitia
1D Ane Etxebarria
1E Nora Muñoz
2A Andrea Martínez de Arespe
2B Silvia Roy
2D Ane Goienetxe
2E Igone Goitia
3A Alaitz Maidagan
3B Ainhoa García
3D Mª Begoña Aristondo
3E Xabier Fernández
4A Itziar Etxanojauregi
4B Lide Fernández
4D María Gaztaka
4E Jon Ruiz
5A Maialen Martínez
5B Gorane Ruiz de Escudero
5D Leire Valenciano
5E Peio Badillo
6A Jokin Camiruaga
6B Elena Lezama
6D Alaine Solabarrieta
6E Ixone Trigueros
Orientazioa eta Laguntza Beste Irakasleak
Maider Zarrabeitia
Naroa San Millán
Iñigo Azkueta
Zuriñe Bilbao
Arrate Arana
Estibaliz Borrajo
Gurutze Ruiz de Escudero
Izaskun Atxa

DBH eta Batxilergoak

Taldea Tutorea
DBH 1A Katrin Mugertza
DBH 1B Enara Menoyo
DBH 1D Haize Etxeandia
DBH 1E Ander Baraja
DBH 2A Iker Etxebarria
DBH 2B Miren García
DBH 2D Anuska Bilbao
DBH 2E Garazi Hormaetxe
DBH 3A Jokin Bernaola
DBH 3B Juanjo Goti
DBH 3D Estibaliz Aiartzaguena
DBH 3E Leire Gorostidi
DBH 4A Deiene Carro
DBH 4B Saroa Ibáñez
DBH 4D Markel Lopategi
DBH 4E Arantza Ayarza
BTX 1A Nerea Latxiondo
BTX 1B Julen Kortajarena
BTX 1D Joseinaz Ortuzar
BTX 1E Beatriz Justo / Itziar Otero
BTX 2A Anabel Etxebarria / Irene Zatón
BTX 2B Nerea Berriozabal / Mirian Ansotegi
BTX 2D Zelai Arteagoitia
BTX 2E Irati Mezquita
Orientazioa eta Laguntza Beste Irakasleak
Sergio Fernández
Cristina Mendiguren
Julen Kortajarena
Joserra Benítez
Isabel Larizgoitia
Itziar Otero
Emilio Mañas
Garbiñe Ibarra
Edelweis Fernández
Arantza Barrenetxea
Aritz Lucea
Estibaliz Pérez
Ainoa Bastegieta
Ainara Elordui
Irati Mezquita
Juan Carlos Gutiérrez
Santiago Calvo
Antoine Peraldi
Eder Iglesias